Obalový design

Proč Váš výrobek potřebuje vhodný obalový design?

Nevyhnutelný pro každý výrobek určený pro jakéhokoliv zákazníka. Vhodný obal je více jak jen ochrana produktu nebo informační kanál na zprostředkování základních obsahových informací.

Vzhledově atraktivní a informačně pozitivně laděné obaly představují prvotní impulz podporující nákupní rozhodování. Prostřednictvím efektivních obalů s výstižným obalovým designem se produkty prodávají samy.

Pomůžeme Vám najít cestu Vašich produktů k zákazníkům a naplnit tak Vaše obchodní cíle. Obalový design z naší dílny se postará o to, aby se zákazníci za vašimi produkty vraceli.

Jaké výhody přináší správný obalový design?

S čím Vám správné provedení obalů pomůže a co nesprávné pokazí? Pěkný obal není jen o pěkném looku. Vhodný obal prostřednictvím svého designu vytváří poselství, které zprostředkovává zákazníkům. Z pozitivně podaného poselství se může stát dlouhodobé poslání produktu, které mu zabezpečí nejen příliv nových, ale i udržení stálých zákazníků v dlouhodobém horizontu. Umožníme Vám naplnit poslání Vašich produktů prostřednictvím návrhu a realizace adekvátního obalového designu, který Vám přinese následující výhody:

  1. Upoutá pozornost – vyčnívá z davu ostatních výrobků v regálech.
  2. Vzbudí zájem– o produkt, o informace o něm, o jeho účinky a zážitek z jeho vlastnění.
  3. Vyvolá touhu – vlastnit produkt začína být reálná potřeba, kteréj zákazník správně ovlivněný vhodným obalem jednoduše podlehne.
  4. Vyzve k akci – prodává svým vzhledem, barevností, tvarem, který kromě úvodního vábení dotáhne k prodeji.
  5. Naplní spokojenost – v případě stejně kvalitního produktu, který obal ukrývá, mu zabezpečí i další odbyt.
  6. Dodá pocit výjmečnosti – vlastnit něco pěkné je přece skvělý pocit.
  7. Buduje značku – formuje povědomí o produktu mezi veřejností, čímž mu otevírá brány k novým zákazníkům.
  8. Funguje dlouhodobě – správně navrhnutý obal prostřednictvím svého designu vydrží plnit svou funkci několik let.
  9. Myslí perspektivně – na ekologii i Vaše náklady na obalový materiál.
  10. Obaluje efektivně – obalový destign zohledňuje i praktickou stránku použití produktua též manipulaci s ním nebo cesty z výroby k zákazníkovi.

To vše a ještě víc zohledníme při tvorbě obalového designu pro Vaše produkty. Přidejte svým výrobkům hodnotu ve formě účinného obalu. Obalový design od PW Galanta Vám s tím pomůže.

Obalový design od návrhu po realizaci

1. Zjistíme Vaše požadavky a představy i Vaše dlouhodobé cíle týkající se produktu a značky.

2. Navrhneme varianty designu pro vaše obaly s ohledem na potenciální zákazníky a situaci na trhu.

3. Nafotíme Vaše produkty či obrázky potřebné na grafické zpracování obalů profesionálně a lákavě. Pokud nemáte k dispozici vlastní obrazové materiály či fotografa, rádi vám pomůžeme iv této oblasti.

4. Připravíme vizualizaci nového designu vašich obalů, abyste si je uměli představit v realitě spíše než je do ní přetransformovat.

5. Zkorigujeme spolu s Vámi navrženy možnosti a vybereme tu nejvhodnější, kterou dotáhneme do nejmenšího detailu.

6. Vyrobíme vzorové obaly podle schváleného návrhu, případně testovací obaly v menších množstvích.

7. Zrealizujeme výrobu nejúspěšnější vzorky ve velkém počtu i stylu.

Zajistíme i obalový materiál, na který má být obalový design z naší dílny aplikován. Nebráníme se však ani obalem z Vaší režie. Obaly na Vaše produkty nejen navrhneme po designové stránce, ale i vyrobíme, vymačkáme, potlačíme a následně produkty zabalíme či přebalíme, v případě potřeby přeskládat.

Jsme otevření jakýmkoli požadavkům a otázkám ohledně balicích služeb a produktů. Neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat. Naši zaměstnanci Vám poskytnou odborné poradenství v oblasti balení a polygrafické výroby.

© 2020 PW Logistics Slovakia s.r.o. All Rights Reserved